O nás

Firma KEMPA ŠROT s.r.o. je ryze česká společnost zabývající se již od roku 1990 výkupem, zpracováním a následným prodejem kovového odpadu a barevných kovů. Jednatel společnosti Miroslav Kempa do 28. 2. 2010 podnikal jako fyzická osoba a k 1.3.2010 byla založena firma KEMPA ŠROT s.r.o.

Jsme rodinná firma zabývající se výkupem kovového odpadu a barevných kovů, jejich tříděním a zpracováním a následným prodejem konečnému zpracovateli.

Naše provozovna je vybavena digitální autováhou s nosností do 35 tun a disponuje velkým čitelným displayem, který je viditelný přímo z Vašeho vozu a Vy jako zákazník máte vážení materiálu pod kontrolou. Ke zvážení menšího množství je k dispozici další váha s nosností do 1 500 kg.

V naší provozovně vykopíme železo, litinu, měď, hliník, plech, bronz, zinek, mosaz, olovo, nerez a další. Dotazy na výkup kovového odpadu či barevných kovů Vám rádi sdělíme na číslech uvedených v kontaktech.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Cílem naší firmy je maximální spokojenost zákazníka a současně ve výkupu, zpracování a v následném prodeji kovového odpadu a barevných kovů vidíme nejlepší cestu vedoucí ke snížení celkového množství odpadu ukládaného na .... skládkách, a s tím související úsporu primárních přírodních zdrojů, protože zpracovaný a upravený odpad nachází uplatnění jako druhotná surovina a vrací se zpět do výroby.

 


KEMPA ŠROT s.r.o.| Tel: +420 724 895 258 | E-mail: info@kempasrot.cz
Created by obsah.info, 2016 - 2018